Делегація активної молоді Краснокутщини взяла участь в обласних святкуваннях Дня Молоді та Дня Конституції України
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2079.jpg)
25 червня делегація активної молоді Краснокутщини взяла участь в обласних святкуваннях Дня Молоді та Дня Конституції України, організованих Харківським обласним центром молоді за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.
Юні краснокутці не просто по-літньому гарно відпочили, а розпочали експромтом концертну програму заходу, а також взяли участь у майстер-класі з виготовлення браслетиків-фенечок, у запальній руханці, у іграх на локаціях ТІМ БІЛДІНГУ, у молодіжній лотереї.
Додому вирушили з подарунками, виграними у лотереї, власноруч виплетеними браслетиками, неймовірно гарними враженнями і Подякою відділу освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради від Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2079-1-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2107-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-25_16-15-52-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-25_17-16-31-300x241.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-30-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-31-1-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-33-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-34-1-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-35-1-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2152-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2040-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2155-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2083-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2041-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2044-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2079-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2084-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2088-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2090-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2091-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2094-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2097-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2100-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2103-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2104-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2105-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2106-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2109-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2110-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2112-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2113-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2115-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2116-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2120-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2121-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2125-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2126-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2127-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2130-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2136-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2137-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2138-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2140-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2143-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2144-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2145-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2146-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2147-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2164-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2167-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2168-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2169-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2174-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2177-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2180-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2181-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2184-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2185-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2186-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2189-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2190-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2191-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2198-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2199-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2200-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2203-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2205-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2208-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2214-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2216-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_2219-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-31-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-34-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-26_09-38-35-300x200.jpg)